Teknik bir arıza sonrası içeriğimiz endekslenmektedir. Bir süre devam edecek bu işlem sırasında aramada eksiklerle karşılaşabilirsiniz. Kullanıcılar URL adresi kendilerinde kayıtlı içeriklere direkt olarak erişebilirler. Bilgi için, 0212 269 0675.
(Kanunum resmi kaynak değildir; kullanıcılar sunulan yürürlük ve metin bilgilerini resmi kaynaklardan teyid etmelidir.)
25/7/1940 TARİHLİ TÜRK-ALMAN ANLAŞMASI PROTOKOLLERİNDEN 2 NUMARALI PROTOKOLDE TAMAMEN VEYA KISMEN FESHEDİLECEK MUKAVELELERE AİT TEDİYELER VE MAHSUPLARIN İCRASI İÇİN TAYİN EDİLMİŞ OLAN DÖRT AYLIK MÜDDETİN İKİ AY DAHA TEMDİDİ VE AYNI ANLAŞMAYA BAĞLI C LİSTESİNDEKİ 1 MİLYON LİRALIK ÜZÜM KONTENJANININ KALDIRILMASI VE BUNUN İLAVESİYLE CEVİZ VE FINDIK KONTENJANININ 2 MİLYON LİRAYA ÇIKARILMASI HAKKINDA ALMAN SEFARETİ İLE TEATİ OLUNAN NOTALARIN TASDİKİNE DAİR KANUN.
Maddeye git
  
  
  4022 nolu kanunun TBMM Oturum Bilgisi
  TBMM Bilgileri (Kaynak: TBMM resmi web sitesi)
  Meclis Kabul Metni
  Meclis Kabul Metni (Kaynak: TBMM Resmi Web Sitesi ( Kanunlar Dergisi))
  İlgili mevzuat yürürlükte değilse, bu ek/formları da yürürlükte olmayabilir.

  Copyright © 2018. Kanunum bir Karakullukçu Dan. A.Ş. (Şirket) servisidir. “Kanunum” Şirket’in tescilli markasıdır ve tüm hakları saklıdır. Kanunum bir resmi kaynak veya hukuk danışmanlık servisi değildir. Kullanıcılar Hizmet Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Adres: Aytar Cad. 28/4 Levent, 34330, İstanbul