İnternet üzerinden üyelik alınması sırasında, kredi kartı seçeneğinde sorun yaşanması halinde, Havale/EFT seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ödeme dekontunun info@kanunum.com adresine iletilmesi akabinde üyelikler açılacaktır.
 • KANUNUM Yürürlük Değerlendirmesi: Yürürlükte
(Kanunum resmi kaynak değildir; kullanıcılar sunulan yürürlük ve metin bilgilerini resmi kaynaklardan teyid etmelidir.)
Seri:V, No:65 Sayılı Tebliğ'in 35 inci Maddesi

Genelge No:398 
Yatırım Kuruluşları ile İlişkiler Müdürlüğü
24/07/2012

Sayın Üyemiz,

îlgi: 13/04/2004 tarihli ve 197 sayılı Genelge.

İlgide kayıtlı Genelge ile, Seri:V, No:65 Sayılı Tebliğ'in 35 inci maddesi uyarınca üyelerimizce yapılan müşteri temerrüt bildirimlerinin İMKB tarafından Genel Mektup yoluyla duyurulacağı hükme bağlanmıştır.

Bu çerçevede, yukarıda anılan Tebliğ'in 35 inci maddesi uyarınca üyelerimizce yapılacak müşteri temerrüt bildirimlerinin İMKB tarafından basılı Genel Mektup çıkarılmak suretiyle duyurulması uygulamasına son verilmesine ve konuya ilişkin müşteri temerrüt listesinin yine tarafımızdan sadece "üye özel sayfası" (http://www.imkb.Rov.tr/UyeQzel) alanında elektronik olarak duyurulmasına karar verilmiştir.

Uygulamaya 06/08/2012 tarihi itibarıyla başlanacak olup, konu hakkında gereği için bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,
Maddeye git
  Dosyalar
  
  
  Genelgenin Resmi Metni
  Resmi Gazete Metni
  İlgili mevzuat yürürlükte değilse, bu ek/formları da yürürlükte olmayabilir.

  Copyright © 2018. Kanunum bir Karakullukçu Dan. A.Ş. (Şirket) servisidir. “Kanunum” Şirket’in tescilli markasıdır ve tüm hakları saklıdır. Kanunum bir resmi kaynak veya hukuk danışmanlık servisi değildir. Kullanıcılar Hizmet Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Adres: Aytar Cad. 28/4 Levent, 34330, İstanbul