Değiştirdiği Mevzuatlar
Kaynak: Resmi Gazete
Belirtilen Resmi Gazete tarihi Halkoylamasına sunulduğu tarih olup, halkoylamasında kabul edilen metin Resmi Gazetede yayımlanmamıştır. Kabule ilişkin Yüksek Seçim Kurulu kararı Resmi Gazetede 12.09.1987 de açıklanmıştırAşağıdaki düzenlemelerin günceliğini bu düzenlemeler ile değişen ana mevzuatlar üzerinden teyit ediniz.
(Kanunum resmi kaynak değildir; kullanıcılar sunulan yürürlük ve metin bilgilerini resmi kaynaklardan teyid etmelidir.)
7/11/1982 TARİH VE 2709 SAYILI TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASININ 67,75,175 İNCİ MADDELERİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ VE GEÇİCİ 4 ÜNCÜ MADDESİNİN YÜRÜRLÜKTEN KALDIRILMASI HAKKINDA KANUN.
Maddeye git
  Dosyalar
  
  
  3361 nolu kanunun TBMM Komisyon Raporu
  TBMM Bilgileri (Kaynak: TBMM resmi web sitesi)
  3361 nolu kanunun Meclis Kabul Metni
  Meclis Kabul Metni (Kaynak: TBMM Resmi Web Sitesi ( Kanunlar Dergisi))
  İlgili mevzuat yürürlükte değilse, bu ek/formları da yürürlükte olmayabilir.
  Söz Konusu Mevzuat veya Tasarı Metninin Metinsel Değişiklik Öngördüğü Mevzuat (1)
  " *** Kırmızı renk, söz konusu kanunun yürürlükte olmadığını; sarı renk, söz konusu kanunun tasarı aşamasında olduğunu ve mavi renk ise söz konusu kanunun yürürlükte olduğunu nitelemektedir."

  Copyright©2023. Kanunum bir Karakullukçu Dan. A.Ş. (Şirket) servisidir. “Kanunum” Şirket’in tescilli markasıdır ve tüm hakları saklıdır. Kanunum bir resmi kaynak veya hukuk danışmanlık servisi değildir. Kullanıcılar Hizmet Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Loft Residence Blok No:201 İç Kapı No:71 Şişli/İstanbul