En son güncellemeler 10 Temmuz 2020 iş günü sonunda yapılmıştır.
Kaynak: Resmi Gazete
(Kanunum resmi kaynak değildir; kullanıcılar sunulan yürürlük ve metin bilgilerini resmi kaynaklardan teyid etmelidir.)
Bilgi Butonu
BİRLEŞMİŞ MİLLETLER ANDLAŞMASI İLE B.M. TEŞKİLATINA BAĞLI İHTİSAS MÜESSESELERİNİN ANA SÖZLEŞMELERİ, AVRUPA EKONOMİK İŞBİRLİĞİ SÖZLEŞMESİ T.C. İLE A.B.D. LERİ ARASINDA MÜNAKİT EKONOMİK İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI AVRUPA KONSEYİ SÖZLEŞMESİ VE HÜKÜMETİMİZ TARAFINDAN İMZA EDİLMİŞ VEYA EDİLECEK SAİR ANLAŞMA, ANDLAŞMA VE SÖZLEŞMELERİN İCABLARINDAN OLARAK İLGİLİ HÜKÜMET VE TEŞEKKÜLLER VEYA BUNLAR NAMINA HAREKET EDECEK MÜESSESELER İLE KREDİ, YARDIM VE ÖDEME ANLAŞMALARI AKDİNE HÜKÜMETİN SALAHİYETLİ KILINMASI HAKKINDA KANUN.
Maddeye git
  
  
  7280 nolu kanunun TBMM Komisyon Raporu
  TBMM Bilgileri (Kaynak: TBMM resmi web sitesi)
  7280 nolu kanunun Meclis Kabul Metni
  Meclis Kabul Metni (Kaynak: TBMM Resmi Web Sitesi ( Kanunlar Dergisi))
  İlgili mevzuat yürürlükte değilse, bu ek/formları da yürürlükte olmayabilir.
  Söz Konusu Mevzuatın Yürürlükten Kaldırdığı Mevzuatlar (İlga Ettikleri) (1)
  Söz Konusu Mevzuatın Düzenlediği Alanı Söz Konusu Mevzuat Yürürlüğe Girmeden Önce Düzenleyen Tamamı ya da ilgili Bölümü Mülga Eski Mevzuat (1)
  Söz Konusu Mevzuatta Metinsel Değişiklik Öngören Mevzuat veya Tasarı Metni (1)
  Söz Konusu Mevzuatın Tamamı ya da Bir Bölümünün Mülga Olmasıyla, Söz Konusu Mevzuatın Tamamı ya da İlgili Mülga Bölümünün Düzenlediği Alanı Düzenlemeye Başlayan Yeni Mevzuat (1)
  " *** Kırmızı renk, söz konusu kanunun yürürlükte olmadığını; sarı renk, söz konusu kanunun tasarı aşamasında olduğunu ve mavi renk ise söz konusu kanunun yürürlükte olduğunu nitelemektedir."

  Copyright © 2018. Kanunum bir Karakullukçu Dan. A.Ş. (Şirket) servisidir. “Kanunum” Şirket’in tescilli markasıdır ve tüm hakları saklıdır. Kanunum bir resmi kaynak veya hukuk danışmanlık servisi değildir. Kullanıcılar Hizmet Şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Adres: Aytar Cad. 28/4 Levent, 34330, İstanbul